Medewerkers

De Groene Ruimte heeft de beschikking over specialisten op vele werkgebieden van de ecologie. Zo kunnen wij u van dienst zijn met het uitvoeren van ecologisch onderzoek en het geven van advies. Indien voor een project aanvullend specialisme of extra mankracht nodig is, nemen wij tijdelijke medewerkers in dienst die een afgeronde HBO of academische opleiding hebben en de nodige evaring en kennis hebben over de benodigde specialismen. Bij multi-disiplinaire project wordt samengewerkt met adviesbureaus die beschikken over de benodigde aanvullende disiplines.

http://www.dgr.nl/degroeneruimte/uploads/images/team%20DGR%20klein.jpg

Hieronder wordt een overzicht van de medewerkers van De Groene Ruimte gegeven

 

Albert Allema
dgr@dgr.nl

 

ir Marcel Baartmans
marcel.baartmans@dgr.nl

 

ir Lidia Gerrits
lidia.gerrits@dgr.nl

 

Nanning-Jan Honingh
dgr@dgr.nl

 

Jan Maassen
jan.maassen@dgr.nl

 

José van Nieuwenhuijsen
jose.van.nieuwenhuijsen@dgr.nl

 

ir Rienk Noordhuis
rienk.noordhuis@dgr.nl

 

ir Philip Raaijmakers
philip.raaijmakers@dgr.nl

 

Kees van Reenen
dgr@dgr.nl

 

ir Pieter Reijbroek
pieter.reijbroek@dgr.nl

 

Tienke Springer MSc
tienke.springer@dgr.nl

 

Joske Wardenaar
dgr@dgr.nl

 

Lieske de Wilde
dgr@dgr.nl
 

 

.